سبد خرید

درباره ما

درباره ما

گالری جواهرات فلاویا افتخار دارد در نوسازي و پيشرفت جامعه طلا و جواهر نقش کوچکي را بر عهده بگيرد، حرکت جامعه از سنتي به مدرن در زمينه هاي فرهنگي، اقتصادي و اجتماعي اجتناب ناپذير بوده و اين مرکز به تبعيت از نياز اجتماعي موجود ، نقش خود را يافته و با تمام وجود به عهده گرفته است.

مهمترين رويکردهای ما درگالری فلاویا به اين شرح مي باشد:

توجه به فرهنگ ملي ايراني: به نحوي که افتخارات کهن و غناي فرهنگ ايراني و ارزشهاي ملي تحت تهاجم دستاوردهاي نو قرار نگيرد، بلکه ارزشهاي جديد در خدمت فرهنگ ملي ما باشد.

رعايت استانداردهاي کيفيت کالا و خدمات: همکاران ما در تلاشند تا به يک الگوي مناسب در توليد کالا رسيده و مشتري مداری و ارائه ی خدمات، بيش از حد انتظار را مورد توجه قرار دهند. احترام به ارزشهاي فرهنگي جامعه و توجه ويژه به درخواست مشتري اولين اولويت ماست.

فضای مناسب: تجهيزات پيشرفته و به کارگيري سامانه هاي جديد و فناوریهای روز همراه با کارکنان کارآمد، نمونه ی منحصر به فرد يک گالری پيشرفته را ايجاد کرده است .

پرسنل آموزش دیده: پرسنل آموزش دیده و ارتباط دائم با مراکز معتبر در زمينه ی طلا، جواهر و گوهرشناسي در داخل و خارج از کشور.

تنوع در عرضه محصولات

پاسخگویی به مطالبات جدید علاقمندان به طلا و جواهر.

طراحي و ساخت جواهرات به سفارش مشتری.

اين گالری با هدف نوآوری و ابتکار در زمینه طلا و جواهر و ارائه ی خدمات مطابق با نیازهای روز تأسیس شده و توجه به جنبه های فرهنگ ملی همراه با خدمات فراتر از استانداردهای رایج، مورد توجه جدی ما در این گالری قرار دارد.

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي باشند و فعاليتهاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري سلامي ايران است.

جواهرات یکی از مهم ترین آیتم هایی است که عروس در شب عروسی استفاده می کند. این که چه نوع جواهراتی توسط یک عروس در جشن استفاده شود، رابطه مستقیمی با فرهنگ و نوع ساختار و سنن خانوادگی و قومیتی او دارد. برخی از افراد ترجیح می دهند با جواهراتی ساده و شیک، شکوه لباس عروس و جلوه آرایش صورت خود را نمایان تر کنند و عده ای دیگر نیز جواهرات سنگین و شکیل را می پسندند تا ظاهری ملکه وار به آن ها بدهد.

سنگ

سنگ

مروارید

مروارید

سرویس

سرویس